O značce COROS

COROS

COROS - nový vítr v segmentu GPS hodinek

Přestože značka COROS vstoupila na trh s GPS zařízeními teprve v roce 2018, příchod této značky na scénu způsobil pořádný rozruch ve sportovní komunitě. Model Apex si v roce 2018 získal srdce elitních ultra běžců jako například Tim Tollefson nebo Hayden Hawks, kteří tento model používali na legendárním UTMB v Chamonix.

Za pár let si značka COROS získala věrné zákazníky i v České republice. Neustále vyzdvihují lehkost používání GPS hodinek COROS, přesnost GPS záznamu a fantastickou výdrž baterie. V neposlední řadě jsou také ohromeni neustálými softwarovými aktualizacemi, které do hodinek zdarma přidávají nové funkce.

COROS
Eliud Kipchoge - PRO ambasádor značky COROS.

Eliud Kipchoge

Značce COROS důvěřují ti nejlepší

V roce 2020 byl na trh uveden model Pace 2 zaměřený na silniční atletiku - nejlehčí GPS hodinky na světě v době uvedení na trh (pouze 29 gramů s nylonovým řemínkem). PRO ambasadorem značky COROS se stal držitel světového rekordu v maratonu Eliud Kipchoge, který se aktivně spolupodílí na vývoji produktů a služeb značky COROS.

Ambice

Přelomové novinky

V roce 2021 byla veřejnosti představena bezplatná platforma COROS EvoLab, která podrobně analyzuje data z tréninku a aktivně napomáhá při přípravě. V roce 2021 byla také představena revoluční novinka – model Vertix 2. Model COROS Vertix 2 jsou vůbec první GPS hodinky s převratnou technologií Dual-Frequency Satellite Systems pro ještě přesnější zaměření polohy v náročném terénu. Tento model také nabízí výdrž baterie neuvěřitelných 140 hodin ve vteřinovém GPS záznamu, offline GPS mapy a další praktické funkce.

COROS Vertix 2
COROS - Explore Perfection

Expertiza

COROS - zkušený hráč

Za značkou COROS stojí zkušený a respektovaný hráč z Číny – YF Tech – který již desetiletí dodává GPS moduly pro automobilový průmysl. Dlouhodobě spolupracuje například se skupinou Volkswagen.