O e-shopu ralpu

Vznik a pozice na trhu

E-shop ralpu vznikl v roce 2019 a sídlí v Liptovském Mikuláši na Slovensku. Byl založen lidmi, kteří jsou nadšení pro horolezectví. Odtud vznikla myšlenka mít vlastní e-shop se sportovním zbožím. Hlavní značkou v nabízeném sortimentu jsou GPS hodinky americké značky COROS. E-shop ralpu byl prvním prodejcem této značky na Slovensku a významně přispěl k rozšíření povědomí o této značce ve sportovní komunitě na Slovensku. Za několik let své existence si e-shop ralpu vybudoval reputaci kvalitního e-shopu s vynikající podporou před a po nákupu. Podívej se na hodnocení zákazníků u hodinek COROS, kde je chválena služba a podpora, blog s detailními recenzemi, vysvětleními technologií, návody na trénink a rozsáhlou databází článků COROS podpory v slovenštině, které jsou exkluzivně k dispozici pouze pro zákazníky ralpu. E-shop ralpu je největším autorizovaným prodejcem značky COROS na Slovensku.

Jednoduchou a nenáročnou filozofií e-shopu ralpu je dělat vše tak, jak by se očekávalo od kvalitního e-shopu s dobrou pověstí a službami. A hlavně, aby bylo ze všeho cítit, že za e-shopem jsou lidé, kteří rozumí a žijí sportem v horách. Zákazníci oceňují promptnost a přátelskost komunikace, schopnost poradit a prakticky řešit případné problémy. E-shop ralpu působí také na slovenském trhu, kde provozuje svůj samostatný obchod zaměřený také na prodej produktů značky COROS.

E-shop ralpu s hrdostí podporuje talentované sportovce a sportovkyně v horách: Jakuba Šiarnika - reprezentant Slovenské republiky ve skialpinismu, Denisu Šulcovú - první UIAGM certifikovaná horská průvodkyně na Slovensku a Matěje Bernáta - špičkový český atlet v horách s mnoha oceněnými výstupy ve Vysokých Tatrách, Alpách a Himálajích. E-shop ralpu také podporuje a pořádá SkyRace Poludnica Run v Nízkých Tatrách, který je součástí slovenské skyrunningové série. E-shop ralpu je aktivním členem Slovenské skyrunningové asociace a také podporuje běžecké a skialpinistické události v horách na Slovensku.

Firemní údaje

Ralpu, s.r.o.
E.Š.Martinčekovej 4506/4
031 01 Liptovský Mikuláš
Slovensko
Tel. číslo: +421 949 042 755
E-mailová adresa: info@ralpu.cz
IČO: 52729028
IČ DPH: SK2121115535
Zápis v Obchodním rejstříku: obchodní subjekt Ralpu, s.r.o. je zapsán v Obchodním rejstříku Okresního soudu v Žilině, spisová značka 73382/L, dne 23.10.2019.