COROS APEX 2 Pro
Kilian Jornet Edition

Kilian Jornet - žijící legenda a nepochybně nejlepší horský atlet všech dob. Jeho sportovní životopis je jako z jiné planety - od traťového rekordu na UTMB až po dva rychlostní výstupy na Mt. Everest během jednoho týdne. COROS APEX 2 Pro - Kilian Jornet Edition je inspirovaný hlubokým spojením Kiliana s horami a přináší prvotřídní tréninkovou technologii na zápěstí, bezkonkurenční styl a mnohem více.

Limitovaná edice

Pouze 5 000 kusů po celém světě. Zaručená jedinečnost

Vyrobeno pouze 5 000 kusů pro celý svět. Jsi tvrdým fanouškem Kiliana nebo hledáš sběratelský kousek? Jedno je jisté, tento jedinečný set bude mít pouze několik málo lidí na světě. E-shop Ralpu očekává jen velmi omezené množství. Nezmeškej tuto jedinečnou možnost a rezervuj si svůj kousek.

Jedinečná barevná kombinace

Bílá a kamenně šedá barva. Jako hory v údolí Romsdalen.

Jedinečná barevná kombinace této limitované edice je poctou zasněženým norským horám a majestátnímu údolí Romsdalen, ve kterém Kilian žije a trénuje. Tato krajina má výraznou bílou a šedou barvu. Navíc jsou hodinky dodávány s klasickým silikonovým a také textilním nylonovým řemínkem.

NNormal čepice navíc

Nádherný set. S bonusy navíc.

Extra bonus, sada COROS APEX 2 Pro - Kilian Jornet Edition kromě dvou různých řemínků obsahuje také odvětranou běžeckou čepici NNormal. Filozofií Kilianovy vlastní značky NNormal je jednoduchost a tato čepice to jen podtrhuje. Nádherný set, který odráží Kilianův pohled na život - prostotu a nenásilnost.

Kilian Jornet Edition - omezená dostupnost

Dostupných pouze 5 000 kusů po celém světě. Nezmeškej tuto jedinečnou příležitost.

COROS APEX 2 Pro - Kilian Jornet Edition je dostupný pouze v omezeném množství. K dispozici je jen pár kusů. Zakupte si svůj kousek v e-shopu ralpu, který je autorizovaným prodejcem značky COROS.

COROS APEX 2 Pro - Kilian Jornet Edition set obsahuje:
COROS APEX 2 Pro + 1 x silikonový řemínek + 1 x nylonový řemínek + běžecká čepice NNormal
(Pro detaily viz galerii níže.)

cena
13 990 Kč

Video

Kilian v akci s hodinkami. V nádherném údolí Romsdalen.

Galerie

Detaily COROS APEX 2 Pro - Kilian Jornet Edition